خانه / گفت و گو / تعیین موضوع اولین گفت و گو

تعیین موضوع اولین گفت و گو

موضوع اولین گفت و گوی کاربران سایت آبادی را شما تعیین کنید!
این قسمت از سایت با نظرات کاربران در مورد موضوعات مختلف اجتماعی تکمیل می شود! بدیهی ایراد نظر کاربران می تواند بر جذابیت آن و حصول نتیجه بهتر بیافزاید!

توجه: در متن نظرات توجه نمایید زیرا نظرات شامل توهین به اشخاص و ارگان ها تایید نمی شود.

 

۲ دیدگاه

  1. یکی از موضوعاتی که به نظر دغدغه بسیاری از جوانان آبادی است، موضوع ورزش در شمسی است! چنانچه نظر دیگری دارید بیان نمایید.

  2. با سلام خیلی کسا خیلی چیزها رو مطرح می کنند . جالبه که خیلی چیزا که توسط خیلی کسا نظر داده میشه حتی توسط خودشون اجرا نمیشه . مثلا مهدی کمال میاد میگه ورزش گروهی از قبیل پیاده روی ولی می بینیم که خودشم بازیش میاد و هیچ وقت پیاده روی نکرده . چون تاریخ جامعه ما نشون داده که ماها اصولا آدمهای تن پرور و الکی حرف زن و دوستدار تنبلی و کرختی هستیم و بیشتر شعار میدیم و حوصله اجرا نداریم ؛ پیشنهاد میکنم مسائلی مطرح بشه که اصلا جنبه اجرایی نداشته باشه و نیازی نباشه که از سر جامون تکون بخوریم و اونایی هم که تن به کار میدن بازهم تاریخ نشون داده که گوششون به حرف هیشکه بدهکار نیست چه برسه به ماها که خودمون هم گوش حرف خودمون نمی کنیم . در این خصوص یک پیشنهاد بسیار عالی دارم : بیایید با هم مهربان باشیم ، خبرهای خوبی از کنشهایی که در فضای مجازی و غیر مجازی بین ماهاست به گوش نمی رسد . ماها که هماره ثابت کردیم که دوستدار الکی خوش بودن هستیم چه نیازی است که برای اخم کردن چهره مان و برای غیبت کردن زبانمان و برای پای غیبت نشستن گوشمان را خسته کنیم . بحث از مهربانی و محبت به نظرم کم هزینه ترین و دردست ترین گزینه روی میز برای شروع بحثهایی اینچنینی می تواند باشد . البته دوستان این طنزگونگی صحبتهای مرا بر من ببخشند . وای خسته شدم از بس تایپ کردم..

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme