خانه / چکامه / اولین مشاعره چکامه در شمسی رستاق برگزار شد

اولین مشاعره چکامه در شمسی رستاق برگزار شد

مسابقه مشاعره دانش آموزی “چکامه” با حضور پر شور شرکت کنندگان و نیز اهالی شمسی برگزار شد.
این مراسم با برنامه ریزی های انجام شده توسط برگزار کنندگان مسابقه جمعه شب مورخه ۶ر۶ر۹۴ در پارک مادر واقع در خیابان شهید میرعبداللهی برگزار شد. برای اولین بار، برنامه عمومی در فضای پارک توسط کتابخانه حیدری اجرا شد که با استقبال اهالی روبرو شد. شرکت کنندگان در مسابقه از بین دانش آموزان ابتدایی دختر و پسر و راهنمایی پسران انتخاب شده بودند.
با توجه به استقبال شرکت کنندگان، مسابقه به صورت حذفی و اصلی انجام شد و در دور حذفی شش نفر توانستند به مرحله اصلی راه یابند. در مرحله اصلی راه یافتگان به این مرحله می باید در پنج بخش شعر با حروف، ادامه اشعار معروف، کلمات، شعر خوانی و در پایان بخش زیبا و جذاب مشاعره با هم رقابت کنند که در پایان آقای علیرضا ملانوری با کسب امتیاز بالاتر بعنوان نفر برتر انتخاب شد. مدیریت آموزش و پروش شهرستان اشکذر و ریاست اداره ارشاد شهرستان، فعالان اجتماعی و فرهنگی و جمعی از داشن اموزان در این مراسم حضور داشتند.
همچنین در این مراسم از دانش آموزان فعال در دومین جشنواره نوروزی پاتوق تقدیر به عمل آمد. هدایای این تقدیر از طرف مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد و توسط مسئولین حاضر در چکامه به دانش آموزان اهدا شد.

IMG-20150829-WA0014 IMG-20150829-WA0015 IMG-20150829-WA0009 IMG-20150829-WA0007 IMG-20150829-WA0013

حتما ببینید

آخرین اعتصاب

مدیر با عصبانیت از جمع خارج شد، آمده بود که بماند اما از لحن حرف …

یک نظر

  1. با سلام
    جا دارد از اتاق فکری که در کتابخانه حیدری به وجود آمده ودر موقیتهای مختلف کارهای فرهنگی خوبی را انجام می دهند وروح نشاط وزنده بودن را به نمایش می گذارند واز مردم خوب شمسی که همیشه ازدوستان حمایت کردن تقدیر و تشکر کنم و برای شما از خدا توفیقات بیشتر را خواستارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *