خانه / خبری / شش روز متفاوت دیگر در چهارمین جشنواره نوروزی پاتوق
چهارمین پاتوق - Copy

شش روز متفاوت دیگر در چهارمین جشنواره نوروزی پاتوق

به گزارش روابط عمومی جشنواره نوروزی پاتوق، چهارمین دوره از این جشنواره سوم فروردین ۹۶ آغاز بکار خواهد کرد و با شش روز کاری متفاوت پذیرای اهالی محترم، ساکنین منطقه رستاق و میهمانان نوروزی خواهد بود.
جشنواره نوروزی پاتوق که با شعار ترویج علم، فرهنگ و هنر در سایه صفا، صمیمیت و همدلی چند سالی است که کار خود را شروع کرده است، در ایام نوروز ۹۶ قصد دارد تا چهارمین دوره از جشنواره خود را به مدت ۶ روز با اهداف افزایش مشارکت و آگاهی عموم و معرفی جلوه‌های مردم‌شناسی شمسی برگزار کند.
پاتوق توانسته است در دوره‌های گذشته با تکیه بر همت و پشتکار تمامی اهالی روستا خصوصاً جوانان و نوجوانان پرشور و نشاط روستای شمسی، نوروزی به‌یادماندنی را در خاطر بازدیدکنندگان این جشنواره رقم بزند. پاتوق در دوره‌های گذشته با فعالیت در بخش‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی از جمله فعالیت های دانش‌آموزی، آموزش مهارت‌های زندگی، فعالیت های هنری، مسابقات ورزشی، موزه مردم‌شناسی، گرامیداشت فرهنگ ایثار و شهادت و ایده های ناب در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی موفق عمل نماید و در نوروز ۹۴ به عنوان طرح برتر فرهنگی استان یزد شناخته شود. آنچنان که به عنوان یک برند فرهنگی استان شناخته می شود.
به گزارش روابط عمومی این جشنواره، امسال نیز برنامه های متفاوتی برای شش روز کاری متفاوت، سوم تا هشتم فروردین ۹۶، در محل مجموعه فرهنگی حاج حسن صفی شمسی در نظر گرفته شده است که در زمان مناسب از طریق شبکه های اجتماعی و… اطلاع رسانی خواهد شد.
روابط عمومی جشنواره نوروزی پاتوق، ضمن تشکر از تمامی عزیزانی که در به ثمر نشستن فرهنگ همدلی و صمیمیت تلاش می کنند، از اهالی محترم استان یزد دعوت بعمل می آورد تا با حضور در جشنواره پویای نوروزی، از بخش های مختلف جشنواره بازدید نمایند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme