خانه / خبری / آنچه در جشن غدیر ۹۶ گذشت

آنچه در جشن غدیر ۹۶ گذشت

در ادامه فعالیت های فرهنگی برنامه ریزی شده جهت گرامیداشت عید سعید غدیر خم همچون مسابقه پدران و پسران، جشن های دانش آموزی غدیر ویژه دختران و پسران و سلسله مباحث غدیر، جشن بزرگ غدیر نیز برگزار شد.

جشن بزرگ غدیر جمعه هفدهم شهریور ۹۶ در حسینیه شهدای شمسی و با اقامه نماز مغرب و عشاء توسط حجه السلام سید علی میرعبداللهی آغاز شد. طی این مراسم دکلمه خوانی با موضوع غدیر، اجرای بخش های چهارگانه مرحله نهایی مسابقه پدران و پسران (پاسکاری پدر و پسر با تخته و توپ کاغذی، انداختن قوطی نوشابه با باد بادکنک، پیدا کردن پدران توسط پسران با چشم بسته و اجرای پانتومیم)، اجرای طنز اجتماعی “نیمرو” و نمایش طنز “مرخصی” با هنرمندی گروه نمایش شمسی، اجرای تواشیح توسط گروه تواشیح شمسی همراه بود.

در پایان این مراسم از تمامی شرکت کنندگان در مسابقه پدران و پسران تجلیل شده و به نفرات برتر کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعطا شد.

نورافشانی نیز از دیگر برنامه های این مراسم بود که قبل از ضیافت شام انجام شد.

گزارش تصویری آنچه در جشن غدیر ۹۶ برگزار شده است را در ادامه خواهید دید…

 

قرائت قرآن دکلمه محری شرکت کنندگان مرحله نهایی مسابقه پدران و پسران مسابقه پدران و پسران مسابقه پدران و پسران مسابقه پدران و پسران مسابقه پدران و پسران مسابقه پدران و پسران اجرای تواشیح جشن غدیر 96 اجرای طنز اجتماعی نیمرو اجرای طنز اجتماعی نیمرو جشن غدیر 96 اجرای نمایش طنز مرخصی مسابقه پدران و پسران مسابقه پدران و پسران اهدای جوایز به شرکت کنندگان در ماسبقه پدران و پسران

حتما ببینید

آخرین اعتصاب

مدیر با عصبانیت از جمع خارج شد، آمده بود که بماند اما از لحن حرف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *