خانه / خبری / حضور تیم فریزبی شمسی در مسابقات آلتیمیت کشوری

حضور تیم فریزبی شمسی در مسابقات آلتیمیت کشوری

مسابقات کشوری #آلتیمیت_چمنی و انتخابی تیم ملی آقایان با حضور ۱۰تیم از استان های همدان، خوزستان، تهران، آذربایجان غربی، قم، زنجان، کهکلیویه و بویراحمد، گیلان، اصفهان و #یزد از ۲۰ الی ۲۴شهریور به میزبانی شهر #ارومیه برگزار شد.
تیم فریزبی روستای #شمسی به نمایندگی از استان یزد نیز برای اولین بار در این مسابقات شرکت کرد که در بازی اول نتیجه را به قهرمان این دوره مسابقات یعنی همدان و در بازی دوم با اختلاف یک گل بازی را به کهکلیویه و بویراحمد واگذار کرد.
در پایان این مسابقات تیم همدان به مقام قهرمانی و تیم های خوزستان و تهران به ترتیب دوم و سوم و ارومیه میزبان نیز کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.
عنوان سرپرست اخلاق نیز به تیم یزد رسید.
حضور پر قدرت تیم یزد تعجب تمامی مسئولین فریزبی کشور را برانگیخت که قطعا با تجربه امسال و با تمرین  بیشتر و جذب بازیکن شاهد موفقیت های چشمگیری خواهد بود.
فریزبی ورزشی نوپا که با دیسکی به شکل بشقاب صورت می گیرد که شامل چندین رشته است و آلتیمیت آن شکلی رقابتی تیمی دارد که می توان تلفیقی از فوتبال امریکایی و بسکتبال نام برد.
آلتیمیت بازی خودداوری و بدون برخورد و دارای روح جوانمردی و گذشت است.
در پایان جا دارد از میزبانی شهر ارومیه و تلاش های مسئولین فریزبی کشور برای برگزاری این مسابقات و همچنین حمایت های مسئولین استان بویژه #ورزشهمگانی و #کمیتهفریزبی کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.
و از تمامی افراد و گروه هایی که پشتیبان ما بودند بخصوص گروه کوهنوردی شمسی و شورای اسلامی و دهیاری شمسی نیز کمال قدردانی را داریم.
با آرزوی موفقیت برای جامعه ورزشی یزد بویژه #فریزبی

#یزدجهانیشد
#دیارآبآفتاب_آینه

شورای ورزشی شمسی

حتما ببینید

آخرین اعتصاب

مدیر با عصبانیت از جمع خارج شد، آمده بود که بماند اما از لحن حرف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *