خانه / خبری / پاتوق دور هم بودن است و ماحصل این دور هم بودن برکت…

پاتوق دور هم بودن است و ماحصل این دور هم بودن برکت…

به نام آفریدگار جهان

خداوند منان را شاکریم که دگر بار توفیق و مهلت با هم بودن و دور هم بودن نصیبمان نمود؛ باهم بودنی که در آغازین روزهای بهار به بار نشست و بار دیگر اندیشه های جوان را به هم پیوند داد و موجب ظهور و بروز استعدادها و خلاقیت های نوجوانان و جوانان دیار آب و آفتاب و آینه گردید و راوی بابی دیگر از گلستان علم و فرهنگ و هنر شمسی رستاق شد – باب پاتوق ششم –

پاتوق دور هم بودن است و ماحصل این دور هم بودن برکت؛

پاتوق نتیجه سینرژیست یا همان برکت است که حاصل آن یک قدم به جلو رفتن، یک پله پیشرفت و یک حرکت است؛ یک حرکت فرهنگی و اجتماعی.

شکر نعمت نعمتت افزون کند / کفر، نعمت از کفت بیرون کند

از تلاش و همت همه عزیزان طی این مدت در برگزاری ششمین جشنواره نوروزی پاتوق – چه قبل از آن و چه در ایام جشنواره – تقدیر نموده و برایشان آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

از زحمات هنرمندان در بخش هنر و زیبایی، برنامه ریزی‌های عوامل غرفه حرفه و مهارت جهت معرفی و آموزش مشاغل، برنامه های هیجان انگیز حوزه ورزش و سلامتی، آموزش بازی های فکری، ترویج کتابخوانی و فعالیتهای مبتکرانه در “کتاب آباد” و کافه کتاب پاتوق، معرفی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در “یاد یاران” ، خلاقیت های علمی و آموزشی در علوم پایه (ریاضی، فیزیک، شیمی و  زیست)، اولین حضور انیمیشن و پویانمایی و معرفی تکنولوژی نانو و اقدامات ابتکاری در بخش نجوم و همچنین سعی و کوشش در معرفی آداب و رسوم شمسی در بخش مردم شناسی (موزه، بوم گردی، بافت گردی) و تماشاخانه و همچنین عوامل روابط عمومی و رسانه پاتوق تشکر و قدردانی می نماییم.

از همکاری نهادها و گروه ها همچون مرکز فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، پایگاه مقاومت انصارالحسین (ع) شمسی، گروه تئاتر شمسی، گروه طراوت رستاق، شرکت آترین واقع در پارک علم و فناوری و … کمال تشکر را داریم.

از تشریف فرمایی و حضور یکایک بازدیدکنندگان محترم، میهمانان نوروزی و مسئولین محترم شهرستان و استان تقدیر نموده، امیدواریم به برکت این حضورها روز به روز بر غنای علمی و فرهنگی ساکنان این دیار افزوده گردد.

از حمایت و پشتیبانی مسئولین شهرستان و استان بالاخص فرمانداری شهرستان اشکذر، بخشدار محترم و شورای اسلامی و دهیاری شمسی، همچنین راهنمایی ها و مساعدت های خانواده محترم حیدری تشکر می نماییم.

امیدواریم که در سال جدید شاهد رشد و شکوفایی عزیزانمان در حوزه علمی و آموزشی و همچنین راه اندازی رویداد های گردشگری در روستای شمسی باشیم و این میسر نخواهد شد مگر با همکاری و همراهی همه عزیزان.

بار دیگر دست در دست هم دهیم به مهر و جامعه خویش را آباد تر از گذشته بنمایم و این پایان ماجرا نیست آغاز بابی دیگر و راهی دیگر خواهد بود که با همت و جدیت جوانان و نوجوانان این دیار و حمایت بیشتر مسئولین به بار خواهد نشست.

همتی بدرقه راه کن ای طایر قدس/ که دراز است ره مقصد و ما نوسفریم

20190410_180507

حتما ببینید

آخرین اعتصاب

مدیر با عصبانیت از جمع خارج شد، آمده بود که بماند اما از لحن حرف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *